Popullsia totale e botës është më shumë se 7.5 miliardë. Dhe padyshim, ky numër tingëllon shumë. Sidoqoftë, mund të ndihet pak më e menaxhueshme pasi të mësoni se nëse secili prej atyre njerëzve do të qëndronte krah për krah, të gjithë mund të futeshin në 500 milje katrore të Los Anxhelosit, sipas National Geographic.

Augue placerat faucib8.8
Mus sit commodo7.1
Cursus curabitur neque8.7
8.2
Mus sit et hac commodo habitasse magna lectus dignissim cursus lacinia in nec
Reader Rating: (2 Rates)9.6

Leave a reply